• Hurááá prázdniny

• Prázdniny sú vždy čas oddychu, relaxu, športu, turistiky, spoznávania, objavovania a to sa nám podarilo počas prvých 2 týždňov letných prázdnin. Navštívili sme ihriská, parky, Lodenicu, Lido, Prúdy, Vojenské historické múzeum, MsK, piekli a varili sme v školskej kuchynke a absolvolali výlety  na Havran, Ahoj, plavili sa loďou po Sĺňave, na kajakoch v zátoke Lodenice a učili sa točiť keramický kruh u Janky Bayer. Popritom sme si našli nových kamarátov pri rôznych súťažiach, hrách a spoznávaní Piešťan a okolia. Veľa sme toho zažili do polovice júla a tešíme sa na nové zážitky do konca augusta, ktoré prežijeme spolu s rodičmi, starými rodičmi či v táboroch s  kamarátmi a súrodencami.

• Slávnostné ukončenie šk. roka 2021/22

• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022 sa uskutočnilo 30.6.2022 v átriu školy. Teraz nás čaká dvojmesačný oddych, aby sme  načerpali nové sily do ďalšieho školského roka. Všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy prajeme príjemný oddych, veľa slnečných dní počas prázdnin a dovolenky. Uvidíme sa opäť v septembri!