• Talenty 2023/2024 a Škola roka Piešťan 2023/2024

• Slávnostné oceňovanie úspešných žiakov a pedagógov piešťanských základných škôl sa uskutočnilo v stredu 26. júna 2024 v Dome umenia v Piešťanoch. Ocenení pedagógovia a žiaci, ktorí reprezentovali školu a mesto v súťažiach a úspešne sa umiestnili v okresných, v krajských alebo celoslovenských súťažiach si postupne prevzali  z rúk primátora Petra Jančoviča a viceprimátora Jána Krupu Pamätné listy a kvety.

Počas slávnostného podujatia boli ocenené aj najkrajšie školské časopisy. Do tejto kategórie sa zapojili všetky piešťanské základné školy a my sme získali 2. miesto s časopisom Sovička.

Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu mesta a našej školy.